Несъобразена скорост е довела да смъртта на момчето и момичето в петък вечер на пътя Димитровград – Хасково.
Инцидентът стана малко след 23 часа.
Припомняме, че лекият автомобил БМВ е шофиран от 19-годишното момче. Младежът се е движел с несъобразена скорост, настигнал е и е ударил движещия се пред него ТИР, информират от МВР. След удара, леката кола се е завъртяла и е излязла вдясно от пътя. При произшествието на място загинаха водачът на „БМВ“-то и 19-годишна негова съгражданка, пътничка отзад в дясно. С охлузни рани по тялото са други двама димитровградчани на 24 и 21 .
Заведено е досъдебно производство.
Прочетете още
- 10:16 Газова бутилка гръмна в апартамент в столичния квартал "Младост" СНИМКИ
- 08:00 Мислите, че кафето вечер не ви пречи? Учени откриха скрит ефект върху мозъка
- 07:30 Задържаха таксиметров шофьор на ONE в Пловдив, продавал дрога на тийнейджър
- 09:00 „Висока проява на професионализъм": Шофьор на столичен автобус кара, докато си гледа телефона