Несъобразена скорост е довела да смъртта на момчето и момичето в петък вечер на пътя Димитровград – Хасково.
Инцидентът стана малко след 23 часа.
Припомняме, че лекият автомобил БМВ е шофиран от 19-годишното момче. Младежът се е движел с несъобразена скорост, настигнал е и е ударил движещия се пред него ТИР, информират от МВР. След удара, леката кола се е завъртяла и е излязла вдясно от пътя. При произшествието на място загинаха водачът на „БМВ“-то и 19-годишна негова съгражданка, пътничка отзад в дясно. С охлузни рани по тялото са други двама димитровградчани на 24 и 21 .
Заведено е досъдебно производство.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие