Глоба от 800 лв. е наказанието, което договори роден в Първомай шофьор за разправия на пътя, завършила с удар по друг автомобил с метална тръба. Това се е случило на 26 август 2022 г. на мост над река Марица между Първомай и село Градина. Водач на шевролет и мъж зад волана на опел се скарали за предимство, при което първият започна да крещи и обижда. В опела имало и две деца, които се изплашили, особено когато нападателя строшил с тръбата стъклото на предната лява врата. После се качил на автомобила си и потеглил, но бързо бил заловен, пише 24 часа.
След като му било повдигнато обвинение в пътно хулиганство, той сключил споразумение с прокуратурата да бъде освободен от наказателна отговорност и да бъде глобен с 800 лв. Той ще трябва да плати и разноските по делото, е записано в решението по казуса на Районния съд в Първомай.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ