Софийският градски съд (САС) определи постоянен арест за мъж след убийство на жена в домашни условия. В ареста за постоянно остава Орлин Г., обвинен в убийството на украинката Силвия К., съобщиха от съда.
Престъплението е станало на 20 юни в столичния квартал "Красно село" при поредния скандал между двамата и след употреба на алкохол.
Сигнал за смъртта на жената е подаден от самия Орлин, както и от неговата майка. Жената е намерена на плочките в жилището с черепно-мозъчна травма. По Орлин също са открити множество травми.
Определението не е окончателно и подлежи на жалба или протест пред апелативния съд.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ