Възрастен мъж забрави торба с 36 000 евро на паркинг в Стара Загора – после не я намерил, съобщиха от полицията.
Случаят е от 23 октомври, когато е получено съобщение от 70-годишен мъж, че на същата дата, около 14 часа, на паркинг в централната част на града, е забравил найлонова торба с документи и парична сума от 36 000 евро, която се върнал на паркинга да потърси, но не я намерил.
Започнато е разследване по случая. Установено е, че извършител на деянието е 55-годишен мъж, който е задържан за срок до 24 часа. Той е предал доброволно торбата с документите на пострадалия и паричната сума от 36 000 евро.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ