Днешното заседание по делото "Дебора" се отменя за 23 януари догодина. Причината - съдията докладчик Десислава Порязова е в болничен.
Очакваха се заключителните пледоарии на прокуратурата и адвокатите в процеса, който продължава повече от година.
През януари предстои съдът да изслуша показанията на самия подсъдим Георги Георгиев, който заяви, че ще дава обяснения в края на делото, съобщи Нова.
Георги от случая с Дебора остава в ареста, отмениха гаранцията му
Срещу него са повдигнати три обвинения - за причиняване на многостепенна телесна повреда с макетен нож, в следствие на която жертвата е получила 400 шева, за принуда и за закани с убийство спрямо 18-годишната Дебора Михайлова.
Дебора проговори за нарязаната в София майка, отправи емоционален призив ВИДЕО
Назначиха допълнителна медицинска експертиза по делото "Дебора"
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ