Районният съд в Пловдив остави в ареста Анка Михайлова, която е обвинена в жесток побой над 2-годишното си дете. Магистратите определиха, че съществува много висока обществена опасност от извършване на ново престъпление.
Според медиците, които са прегледали детето, падане от легото не може да причини такива травми, каквито е получило малко момиче.
Детето беше прието в критично състояние с множество наранявания, сред които черепно-мозъчна травма, разкъсан бял дроб и следи от ухапвания по тялото, в УМБАЛ "Св. Георги". На Анка пък бяха повдигнати обвинения за тежко млатретиране.
Определението на съда подлежи на обжалване в тридневен срок.
Липсват преки доказателства за деянието на Анка! Тя: Нямам вина
Ето я майката на пребитото дете, доведоха я с белезници в съда СНИМКИ
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 15:33 Година и три месеца след сигнала: Дърво само отметна задачата на общината СНИМКИ
- 16:00 Двама непознати се притекоха на помощ на дете в София
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО