Прекъснаха заседанието по делото „Дебора”, след като токът в съда в Стара Загора спря.
Преди дни защитата на обвинения за обезобразяването на 18-годишното момиче - Георги Георгиев – поиска мъжът да бъде пуснат на свобода.
След последната петорна съдебно-медицинска експертиза, извършена в Пловдив, обвиненията срещу него станаха три – за двустепенна средна телесна повреда, за закани за убийство и най-новото – за принуда, което заплашва Георгиев с до 10 години затвор.
Днес в залата адвокатът му заяви, че данните от ДНК и трасологичната експертиза показват, че Георги не е извършителят на порезни рани, предаде Нова.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ