Прекъснаха заседанието по делото „Дебора”, след като токът в съда в Стара Загора спря.
Преди дни защитата на обвинения за обезобразяването на 18-годишното момиче - Георги Георгиев – поиска мъжът да бъде пуснат на свобода.
След последната петорна съдебно-медицинска експертиза, извършена в Пловдив, обвиненията срещу него станаха три – за двустепенна средна телесна повреда, за закани за убийство и най-новото – за принуда, което заплашва Георгиев с до 10 години затвор.
Днес в залата адвокатът му заяви, че данните от ДНК и трасологичната експертиза показват, че Георги не е извършителят на порезни рани, предаде Нова.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината