Вчера към 8:30 часа 34-годишен хасковец е подал сигнал на 112, защото вечерта му е отнет противозаконно оставеният отключен и с ключове на таблото на улица „Чавдар войвода“ автомобил. След издирването полицаите открили колата, изоставена на улица "Н. Рилски", с видими материални щети след прекаран пътен инцидент.
Установено е, че отнемането на колата е дело на 15-годишен от града, познат на полицията. Той е признал, че е извършил престъплението, в присъствието на инспектор от Детска педагогическа стая.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход