В резултат на предприети бързи действия на служители от РУ-Септември е задържан извършител на грабеж посред бял ден. Вчера преди обед в РУ-Септември се получил сигнал от 75-годишна жена, живееща в същия град.
Пенсионерката обяснила, че на централния булевард в Септември е била нападната от непознат млад мъж. Той отнел портмонето и със съдържащите се в него парична сума от 60 лева, лични документи и мобилен телефон. Екипи на полицейското управление незабавно блокирали периметъра на местопроизшествието.
Благодарение на адекватните издирвателни действия скоро бил спипан грабителя. Оказало се, че той е 25-годишен жител на панагюрското село Попинци. У него полицаите открили вещите предмет на грабежа. Той е задържан в ареста на РУ-Септември за срок от 24 часа, а по случая се води бързо производство.
Прочетете още
- 19:00 Любов, превърната в робство: Telegram, TikTok и сайтове за секс - новите оръжия на сводниците ВИДЕО
- 11:00 "Ако Емрах кихне, става новина": Тони Стораро изригна след нарушението на сина си в Созопол
- 11:51 Нова бомбена заплаха в Пловдив! Евакуираха Общината, Данъчното и още ключови сгради СНИМКИ
- 21:00 "Катастрофата не пита": Два смущаващи случая на пътя взривиха социалните мрежи