Автомобил с 14 мигранти катастрофира на автомагистрала "Тракия" при км 49 в посока София, съобщиха от МВР. Сигналът за инцидента е получен около 06:30 часа сутринта.
На мястото на произшествието пристига полицейски патрул, който открива в колата 14 мигранти без документи, които се представят за афганистанци, предаде БТА. Трима от тях са откарани за преглед в болницата. Няма сериозно пострадали.
Шофьорът на превозното средство не е открит. На място се извършва оглед.
Движението е само в аварийната лента, съобщиха потребители в социалните мрежи.
Издигнаха паметник на убитите от бус с мигранти полицаи в Бургас СНИМКА
Снимката е илюстративна.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината