Пиян мъж без книжка е заловен от полицията да управлява автомобил, като возел в него едногодишното си дете и майка му. За случая съобщиха от Областната дирекция на МВР в Русе.
На 11 октомври тази година към 2,10 часа служителите забелязали, че по бул. „Гоце Делчев“ криволичи лек автомобил. Те спрели хондата и установили, че водач е 24-годишен мъж от силистренското село Нова Черна. С шофьора в колата пътували приятелката му и едногодишното им дете. Поради съмнение, че мъжът е употребил алкохол е повикан за съдействие екип на Пътна полиция. Пробата с техническо средство отчела 1,98 на хиляда в издишания въздух.
На водача е издаден талон за изследване. Той е задържан и съпроводен до Университетската болница „Канев“ в Русе, за да даде кръвна проба. Нарушителят обаче отказал. Случаят е документиран и по него е образувано бързо производство.
Прочетете още
- 15:11 Пазарджиклия заседна на пясъка на плаж в Халкидики, дърпаха го с багер СНИМКИ
- 11:00 "Ако Емрах кихне, става новина": Тони Стораро изригна след нарушението на сина си в Созопол
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 14:00 Случаят „Балогун" показва колко тънка е границата между футбола и властта