41-годишен от от с. Върбица е с опасност за живота след побой. В петък около 23,30 ч е получен сигнал за мъж в безпомощно състояние на пътното платно в с. Върбица. Изпратеният на мястото полицейски екип е установил, че мъжът е от същото село, съобщи ОДМВР - Велико Търново.
От проведените действия по разследването е изяснено, че вечерта в дома му на гости бил 20-годишен от селото. Двамата са скарали, а разпрата прераснала в сбиване. Пострадалият е настанен за лечение във великотърновската болница, с опасност за живота. По-младият мъж е задържан. Повдигнато му е обвинение. Мярката му за задържане е удължена на 72 часа. Работата по досъдебното производство продължава.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО