Четирима пребиха с бухалки мъж пред дома му и пред очите на жена му в Монтанско, съобщават от полицейската дирекция.
Зрелищният екшън се е разиграл около 22.20 часа снощи в село Сливовик. Уплашена жена се обадила на спешния телефон 112 и съобщила, че четирима мъже бият мъжа, с когото живее на семейни начала. По думите й, те го нападнали с бухалки пред дома им в селото.
На адреса веднага пристигнал екип на полицията. Ченгетата спипали на място побойниците – жител на същото село на 23 години и трима братя от село Долна Рикса - на 19, 20 и 23 години. Те не се опитали да избягат и направили самопризнания за побоя.
Пострадалият е на 23 години. Той е транспортиран от екип на Спешна медицинска помощ до болницата в Лом, където е изяснено, че е получил фрактура на дланта.
По случая са разпитани и други свидетели и е образувано досъдебно производство за нанасяне на телесна повреда по хулигански подбуди, престъпление по чл.131, ал.1, т.12 от НК.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол