На 32-годишна жена е тялото, което е било намерено снощи в столицата, след като няколко дни е била в неизвестност. По неофициална информация, трупът ѝ е открит в багажник на автомобил, оставен паркиран в София.
Задържан е мъж, с който тя е имала отношения преди време. Изяснява се съпричасността му към случая. По неофициална информация, жената е изчезнала на 4 април, а нейна позната е подала сигнал в полицията, информира БНР.
Откриха труп в багажник на кола
Жертвата е била служител на мобилен оператор в столицата.
Основната версия, по която е работено, е отвличане и впоследствие – убийство.
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ