Майка наби служителка в детска градина в Разлог, съобщиха от полицията.
Вчера около 16.30 часа в дежурната част на РУ Разлог е постъпил сигнал от служител в детска градина „Здравец“ в града, който съобщил за инцидент в детското заведение. Около 16.20 часа на същия ден жена, която е дошла да вземе от градината дете, е нанесла множество удари с ръце в областта на главата на служителка в детското заведение, която е получила лека телесна повреда.
Полицейските служители се отзовали на сигнала и установили извършителката на деянието – 49–годишна жена от Разлог. За инцидента е уведомена прокуратурата, а в РУ Разлог е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 131, ал. 1, т. 1 от НК.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА