Мъж е установен да краде от столичен магазин. За това сигнализират от търговския обект. Допълват, че са откраднати бутилки скъп алкохол.
„Този господин бръмчи по магазините и краде скъпи алкохоли! Пазете се! Качвам номер на колата и снимка на господина, та да го хване срам, ако е тук!!! Ако някой има информация за него, моля да се обади на 0898537976!,“ пишат от La Dolce Vita – Restaurant.
„Дава вид на човек, който като види поста, моментално ще го хване срам. Очаквам и да се извини публично,“ коментира иронично под публикацията във Facebook.

Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил