Стрелба е имало тази сутрин в София, научи GlasNews.bg. На място е извикана и линейка.
Мъж е стрелял с автоматична пушка по полицай и сградата на 3 РПУ в София. Това станало около 8 часа и 10 минути днес.
Няма жертви при престъплението, а извършителят е задържан в близост до районното управление - на бул. "Константин Величков". Това бил мъж с психични проблеми, а в джобовете му имало много муниции.
Установено е, че оръжието е незаконно.
Очаквайте подробности!
Мъжът, стрелял по Трето РУ, предупредил полицаи да се приберат
Още един мъж е ранен при стрелбата в София
Първи СНИМКИ от стрелбата в София, разкриха мотива на извършителя
Раниха с нож полицай при проверка
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ
КЛИМБО 13:30, 11.01.2023
Как не е уцелил някой еничар! Трябва да разберат, че не са хванали Господ за каластирката! Сигурно са се насрали от страх!