Красимир Т., стрелял по Трето РПУ в столицата, още вчера е предупредил на тел. 112, че възнамерява да го направи. Днес около 8 ч. той изпълни заканата си.
Пред районното е имало жени полицай, които извършителят също е предупредил да се приберат в сградата.
Мъж с пушка стреля по полицай и РПУ
Мъжът е психично болен. Преди години униформените установяват след подаване на сигнал, че мъж прави самоделни взривни устройства в мазето си, информира bTV. Той е подведен под съдебна отговорност и е обявен за общодържавно издирване.
Полицай е пострадал при стрелбата по Трето РУ
Първи СНИМКИ от стрелбата в София, разкриха мотива на извършителя
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ