Пиян мъж на 46 години е стрелял с газов пистолет на столичния булевард „Сливница“.
Няма пострадали граждани.
Мъжът е бил задържан бързо от служители на Второ Районно управление. Инцидентът е станал около обяд.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 15:00 Столичанин предупреди за тараш: Апаш потроши кола край детска градина СНИМКИ
- 18:00 СНИМКА на момче с книга на дърво върна надеждата, че четенето не е отживелица
- 17:00 Мистериозни вандали отключват и тарашат коли във Варна без да крадат СНИМКИ
- 15:24 Жестока катастрофа край Пловдив, трима загинаха