Тежка катастрофа на АМ “Струма” в района на Мало Бучино отне човешки живот. Сигналът към Центъра за спешна медицинска помощ в София постъпва от телефон 112 в 19:02 ч. тази вечер, съобщи bTV. Веднага са изпратени медицински екипи с три линейки.
Починалият мъж е на 29 г., оставя вдовица и сираче. Близки на семейството разказаха, че по-рано на същото място катастрофира майка му, заради аквапланинг, който се образува на магистралата от падналия дъжд.
Тя вика сина си, за да помогне с транспортирането на колата. Докато мъжът изчаква в колата си, е пометен от друг автомобил, който също попада в аквапланинг. Пристигналите медици от спешната помощ не успяват да спасят живота му.
Прочетете още
- 10:00 Казах ви го и преди, казвам го и сега: Ще ви дишам във врата докрай!
- 10:30 "Басейнът е отворен!": ВиК аварии в Асеновград събудиха хората без вода, но с наводнени улици ВИДЕА
- 11:00 "Гонка не е имало": Очевидец разказа за фаталния сблъсък с моторист в София СНИМКИ
- 08:00 Пет години грижи, две минути работа: История от Пазарджик предизвика възмущение