Тяло на жена е намерено в тревните площи до жилищен блок в столичния квартал "Младост". Сигналът е подаден около 07:40 часа.
Откриха тяло на жена до блок в София!
Жената е била гола, със следи от насилие. По неофициална информация първоначалният оглед сочи, че е била влачена, с разкъсани дрехи и разпилени вещи около себе си. Самоличността ѝ е установена. Става въпрос за 77-годишна жена.
Една от версиите е, че тя е била убита заради грабеж, съобщи Нова.
Извършват се процесуално-следствени действия. От прокуратурата чакат да им бъдат докладвани материалите. Ще се проверява версията за грабеж, придружен с убийство.
Районът около блока е отцепен от полицията. Работи се по няколко версии.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ