Водачът на заснетата мазда RX 8 е с два акта за превишена скорост само за денМъжът зад волана остава без книжка за 6 месеца, очаква го и глоба. Два часа, след като камерите на Пътна полиция заснеха Мазда РХ8, която премина през оживен булевард под тепетата със скорост от 120 км /ч, нейният водач извърши още едно скоростно нарушение от 117 км/ч по друг градски маршрут.
Униформените установиха, че зад волана на автомобила е бил мъж на 49 години от Пловдив. Водачът е санкциониран с два броя АУАН по чл. 21 от Закона за движението по пътищата. За двете извършени нарушения ще заплати глоба от 1 650 лв и ще бъде лишен от право да управлява моторно превозно средство за шест месеца.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината