Шофьор, карал със синя лампа, бе задържан днес в София. Той твърдял, че има шофьор от НСО.
Мъжът не бил включил буркана, когато следобеда днес шофирал тузарски мерцедес. Патрул на Пътна полиция към СДВР обаче го видял и спрял за проверка. Именно тогава мъжът започнал да твърди, че има шофьор от НСО.
Такъв не е открит, колата няма нищо общи със службата. Мъжът и двама негови спътници са задържани.
Само два дни преди този случай бе катастрофата, при която джип, в който имаше син буркан, уби 2 момичета в София. За случая е задържан Георги Семерджиев.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 22:00 Новата вълна, която пренареди картите: Как Филип и Венци от New Wave Music събраха Анелия и Деси Слава
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
Ми 23:04, 07.07.2022
Поредният нарко бос
Възможното Невъзможно
Възможно е, но повече ми се струва ЧЕ Е НЯКОЙ ПРОКУРОРСКИ СВИДЕТЕЛ. Хаха, смешничко нали? Нови закони трябват, иначе ще мрете като пилци още много години подред.