Мъж твърди, че е бил пребит, след като паркирал колата си пред блока, в който живее. Нападението станало в столичния квартал „Овча Купел”. Иван Тъмбев обяснява, че вече над година получава бележки на колата си с текст: „Не паркирай тук” или „Паркирането забранено”. Заварвал автомобила си и със счупени чистачки.
В сряда, след като мъжът паркирал колата си, дошъл негов съсед и го попитал докога ще паркира там. „Човекът се облегна на вратата на автомобила ми, каза, че не мога да паркирам там. Отговорих му, че това са общи, а не частни места. А той каза да си разкарам колата”, обясни Тъмбев пред Нова.

Словесната разправа преминала във физическа, след като съседът ударил потърпевшия с юмрук. „Той ме свали на земята, аз го дръпнах и паднахме. Наш съсед се появи и ни разтърва”, допълни Тъмбев.
Иван твърди, че не е запречвал други автомобили и не е паркирал пред гараж. След инцидента подал жалба в полицията и си издал медицинско свидетелство за нанесените травми.

Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие