Клиенти задържаха апаш в магазин в Пловдив
Екшъна се разигра в хранителен магазин в жк „Тракия” пред очите на най-малко 30 свидетели. Крадците били двама. Заради гражданския арест се е наложило търговският обект принудително да затвори врати, а клиентите са останали вътре заключени.
Пред магазин: Заплашиха с пистолет пловдивчанка посред бял ден
„Случайно пиех кафе наблизо, когато видях, че витрината на магазина се чупи отвътре с метална количка. След това излезе едно момче. Усетих, че не е доброномарен и се наложи да го ударя. Друг човек наблизо се опита да го задържи, но не успя и крадецът избяга”, разказа адвикатът, участвал в задържането, пред "Нова".
По думите му той влязъл в магазина, след като се обадил на спешния телефон 112. „Влязох и видях, как няколко души в магазина са задържали втори човек”, разказва той.
Неуспешен опит за кражба в супермаркет в Пловдив, крадец "прелетя" през витрина
Прочетете още
- 15:10 След хаоса на АМ „Тракия": Огънят тлее, движението е бавно, полицията следи за нарушители
- 12:00 Нахлуване в автомобил, напрежение и десетки полицаи след инцидент с тежка техника в Бургас ВИДЕО
- 12:29 Напрежение в Пловдив: След забележка за паркиране шофьор извадил пистолет, твърди очевидец
- 11:00 Мъж даде вода на пепелянка, видеото раздели мрежата