Джип "Мерцедес-Бенц" е бил откраднат в столичния квартал "Горна баня". За това сигнализират собствениците в социалната мрежа.
Возилото е с бял цвят и регистрационен номер СА9999ТМ.
"Ако някой има информация, моля да се свърже с нас на телефон 0878955760", призовават потърпевшите.
Това е поредна кражба на луксозна кола в столицата. Задигнатият автомобил потвърждава статистиката, според която кражбите на коли са спаднали, но има ръст при тези на скъпи возила.
За 2020 година само в София са откраднати 120 луксозни коли, а миналата година те са били с 19 повече, показват данните на МВР.
Пореден удар на автомафията: Откраднаха луксозен джип в София
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ