Нови кадри на побоя в столичен мол. Ексклузивни записи от камерите в търговския център показват случилото се в неделя вечер.
Съдът остави в ареста тримата тийнейджъри, арестувани след нападението. Мярката беше гледана при закрити врата. В залата бяха допуснати само техните родителите и защитници, припомня NOVA.
На излизане от залата близките им казаха, че е имало агресия и от страна на охранителите, а момчетата се били защитавали.
Задържаните ще бъдат отведени в следствения арест и ще бъдат настанени в отделни килии.
Оставиха в ареста тийнейджърите, пребили служител в столичен мол
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ