Автобус с българи, пътуващ по редовната линия Истанбул-Силистра, е задържан на границата ни с Турция снощи около 1 ч. на ГКПП "Дерекьой - Малко Търново". По информация на пътуващи в превозното средство са открити наркотици. Пътниците чакаха нов превоз с часове.
Автобусът е на фирма "Метро". Оттам потвърдиха, че при проверка на границата са открити 2 кг наркотици. По информация на бТВ става въпрос за метамфетамин.
От външно министерство потвърдиха, че трима души са задържани, без да уточняват дали това са двамата шофьори и стюардесата, или пътници. Пътниците вече са преминали границата и продължават пътуването си.
Прочетете още
- 15:07 Не се отдели от майка ми нито за миг: Млад лекар спечели сърцето на великотърновка
- 17:00 Изчезнал млад мъж от Грузия обикаля Свети Влас и Слънчев бряг: семейството му го издирва
- 18:00 "Знае, че няма да има последствия": БМВ „летя" на зигзаг по булевард в София ВИДЕО
- 15:27 Едра градушка удари няколко населени места ВИДЕО+СНИМКИ
Ха хааа 08:26, 03.06.2021
2 кила анфет и умиргаш куту куче брат ми......2 кила баница с маюнезка си е дручко брат ми......наздраве!