Задържаха двама мъже и непълнолетен за три грабежа в столични паркове. През последните дни те са нападнали и ограбили жена, докато разхожда детето си в Борисовата градина. Взели са телефони на две момчета и са откраднали дамска чанта, телефон и бижу от врата на американска гражданка, докато разхождка домашния си любимец.
Тримата задържани са криминално проявени. Двама са на 20 и 30 години, третият е непълнолетен с над 5 извършени престъпления, сред които грабеж и кражби. Най-възрастният от тях е с ефективна присъда.
Органите на реда са установили, че тримата се помещават в постройки близо до Гара Подуяне - Разпределителна.
Тече доклад към Софийска районна прокуратура по случая, съобщи NOVA.



Снимки: NOVA
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО
Nwo 18:13, 22.04.2025
Циг....ани! София се управлява от либерал и ето до къде води това - градът е престъпна кочина!