47-годишна е задържана в Първо РУ след опит да внесе наркотици в Пловдивския затвор.
Сигналът е подаден от служители на затвора около 09.30ч. миналия четвъртък. При проверка на багажа, носен от нея, охранителите открили два полиетиленови плика с прахообразно вещество. След направената експертиза станало ясно, че веществата са хероин с тегло 0,775 г. и пинака с тегло 1,238 г.
По случая е образувано бързо производство за престъпление по чл. 354а ал. 1 от НК. Материалите са докладвани в прокуратурата.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил
Касапа 12:43, 30.06.2023
Тази е на пустинякя майкя му.Сополовото пъпчиво педалче, което сере неграмотни коментари тук! Носила е пратката за любовника си - мазен космат циганин.
"касапа" - Дълбокото Гърло
Твоя вожд и той е там, ти ходиш да му свирукаш на надарения член, боклук омазан в бяло си целия и говориш с пълна уста. Не разбра ли че не трябва да крадеш чужди никове, свиреп духач недоебан, миризлив? Има възможност да те обезглавят за заплахи, които пускаш навсякъде. Мазно е влизал този, който те е правил в тази от която за съжаление си се родил, дебил нагъзен. Лапай си там надарените от маалата и избягвай коментари и разговори с хората, че не се знае кой кога. Пий една ракия за мое здраве, че те пълним някой ден за благодарност. Хаха
Касапа
Педалче недоклатено,страхлив помиен плъх си ти. Ами кажи къде да дойда и да видим какво ще стане с теб и заплахите ти?!! Дрипав беден помияр.
"касапина" прехвърля топката
Аз заплахи нямам към никого. Просто отговарям на твоите глупави напъни да раздаваш справедливост по много тъп начин. Замисли си, ако въобще имаш мозък в главата си, кой-кого. При мен са отговорите, казах ти не веднъж укроти си дебилното държание и всичко е наред. Опитай да се сдържаш с глупавото говорене и бъди смирен, всичко може да се оправи към по-добро, ако имаш желание за това. Пий една ракия за мое здраве сега и не се мисли за кой знае какъв. Бъди част от обществото и не говори с пълна уста. Хаха