По случай 1-ви март и тази година „Асарел-Медет“ АД подари общо 1 300 мартеници на своите служители. Те бяха специално закупени от Български Червен кръст и Български младежки Червен кръст в Панагюрище, а средствата от тях ще бъдат използвани за предстоящи благотворителни инициативи, с които са ангажирани организациите. Традиционно, червено-белите конци бяха прикрепени към фирмения бюлетин на дружеството, който излиза ежемесечно и се получава от всеки служител.
В знак на благодарност за подкрепата, която им оказва компанията, деца от Центъра за подкрепа за личностно развитие и Младежкия ученически парламент изработиха лично мартеници, които днес вече красят сградите на Управлението и фирмения стол, а една от тях бе поставена за здраве в кабинета на Изпълнителния директор на „Асарел-Медет“ АД – инж. Делчо Николов.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил