47-годишна жена е задържана за нападението над лекар от екипа на Спешна помощ във Варна. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Варна. Около 21.50 часа екип на Спешна помощ - Варна е посетил адрес в село Каменар, по сигнал за сърдечно болен мъж. На мястото е възникнал инцидент, при който на лекар от екипа на Спешна помощ е нанесен удар в областта на лицето. На място е изпратен автопатулен екип на ОД МВР - Варна, по случая е образувано досъдебно производство за нанасяне на лека телесна повреда на длъжностно лице. Извършителката на деянието се укрива, установена е и задържана за срок до 24 часа днес около обяд. По случая са назначени съответните експертизи, работата продължава под надзора на Районна прокуратура - Варна.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО