Двама полицаи от 2-ро районно управление - Благоевград са задържани снощи заради подкуп. Те работили в патрулна двойка заедно и спрели автомобил, чийто шофьор извършил дребно нарушение на улица в града. Поискали му 10 лева, за да не му напишат акт.
В момента на предаване на парите обаче били задържани. И двамата са дългогодишни служители на МВР и срещу тях имало сигнали, че рекетират с дребни суми шофьори нарушители.
По непотвърдена информация след като единият взел десетачката, дал 5 лева на колегата си. Срещу тях е образувано следствено дело и са отстранени от работа.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината