Първата част от лечението на бившия български национал Димитър Бербатов ще премине на родна земя.
Той вече е записан в медицинския център на Царско село, където ще се лекува при д-р Бисер Бочев. Както е известно, Бербатов получи тежка травма при загубата на ПАОК с 0:1 от Ираклис в солунското дерби от гръцкото футболно първенство, а последвалите медицински тестове и ядрено-магнитен резонанс доказаха първоначалната прогноза - разкъсване на мускулни влакна в бедрото на левия крак.
Лоши новини за Бербатов
Ръководството на ПАОК реши да остави избора за лечение на самия нападател, а той е предпочел да бъде по-близо до близките и роднините си. Очаква се възстановяването на Бербатов да продължи около шест седмици и той да се завърне на терена в началото на април, съобщава onsports.gr./БТА
Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ