Берое ще изиграе в четвъртък своята последна проверка на турска земя от втората част на зимната си подготовка за 2016 г. Съперник в нея ще бъде грузинския Саповнела Терджола. Мачът ще започне в 15:30 ч. и ще се играе на един от терените от комплекс „Голд сити“, където се подготвят „зелените“. За радост на треньорския щаб няма контузени играчи след вчерашната контролна среща с Акжаик, в която Берое победи с 2:0 след две попадения на Исмаил Иса. Днес сутринта играчите тренираха в пълен състав, а за пръв път следобедът ще бъде почивен. Отборът ще отпътува за България в петък (12 февруари) сутринта. От понеделник пък ще започне подготовката за първата среща от пролетния дял срещу Пирин (Благоевград). Двубоят е с начален час 15:30 на 20 февруари (събота). По време на подготовката си до този момент Берое изигра 6 контролни срещи, в които постигна 2 победи, 3 равенства и 1 загуба. Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS Коментирай