Адвокатът на премиера Бойко Борисов по делото на Елена Йончева направи на пух и прах социалистите, начело с журналистката и лидерката Корнелия Нинова. Марин Марковски се оплака пред Нова телевизия, че са допуснали само двама негови свидетели, но най-тежки бяха обвиненията му срещу тандема Нинова и Йончева.
"След решението на съда на първа инстанция те нарекоха Борисов "лъжец". В парламента, в една от телевизиите. Това е грозно, грубо, недопустимо", избухна Марковски.
Той коментира и думите на Борисов - "нека видят сега, че правосъдната система работи". "Ако с едно дело можеше да се решат проблемите, добре, но това не може да стане", отсече Марин Марковски
Прочетете още
- 16:00 "Познайте си ги": Деца се гонят из строеж в София СНИМКА
- 13:31 Избухна пожар в Стара Загора, дим се издига в небето* СНИМКИ
- 17:00 Колоездач шпори "все едно е на село на площада" - последва сблъсък с реалността ВИДЕО
- 15:12 Сестрата на детето, ударено във Видин: Защо се моли да мълчим и да не споменаваме опасенията си?