Двама футболисти на Ботев Пд са с изтичащи договори, а клубът все още не е започнал преговори по подновяването им. Това са левият краен защитник Лазар Марин и основният стълб в отбраната на пловдивчани Пламен Димов.
Контрактите и на двамата изтичат през юни 2018 година, но засега от ръководството на жълто-черните не са проявили индикации за започването на евентуални преговори. Такива обаче със сигурност ще има. Ако двете страни не успеят да се споразумеят в следващите няколко месеца, то Николай Киров ще бъде сериозно ограничен откъм опции в отбрана.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат