Португалският Спортинг Брага продължава с пълен актив от 9 точки в груповата фаза на Лига Европа след успех с 3:2 над Олимпик Марсилия. В мач от третия кръг на група F двата тима си вкараха пет гола за едно полувреме, а накрая домакините ликуваха. Поражението бе второ поредно за Олимпик Марсилия в групата и съставът е с три точки на трето място във временното подреждане. Втори с 4 точки е Слован Либерец, който направи 1:1 с Грьонинген в другия мач от кръга. Тимът на Грьонинген е последен във временното класиране с 1 точка до момента. Домакините от Брага откриха в 61-ата минута чрез Ахмед Хана, който получи чудесен пас и стреля край стража на Марсилия Стив Манданда за 1:0. Уилсън Едуардо направи резултата 2:0 за Спортинг Брага в 77-ата минута, реализирайки от близко разстояние. В последните 10 минути на двубоя съперниците си отбелязаха още три гола. Първо в 84-ата Ромен Алесандрини реализира страхотен гол от пряк свободен удар, намалявайки на 1:2, а в 87-ата Джордж-Кевин Нкуду пусна към Миши Бачуай, който изравни за 2:2. Надеждата на френския тим поне за точка обаче угасна само минута по-късно, тъй като в 88-ата Алан Силва бе точен за 3:2.