Играчът на Челси и испански национал Педро няма да може да помогне на тима си в следващите две седмици.
Той е почувствал болки в бедрото, съобщи наставникът на Челси Гуус Хидинк.
"Педро има леки проблеми с бедрото, той ще е готов за двубоя от 1/4-финалите в турнира за Купата на Англия срещу Евертън", коментира холандецът.
Педро се контузи в двубоя от 27-ия кръг на Висшата лига срещу Саутхемптън и беше заменен още в 7-ата минута на двубоя.
Така 28-годишният испанец ще пропусне двубоите с Норич и Стоук Сити във Висшата лига, както и реваншът от 1/8-финалите в Шампионската лига срещу ПСЖ на "Стамфорд Бридж".
Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол