Ето така се прави! Рокаджии събраха в Пловдив близо 11 000 лева и закупиха със средствата апарура, която в петък ще предоставят на звено „детска онкохематология“ към Клиника по Педиатрия към Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Свети Георги“ ЕАД, град Пловдив. От нас браво!
Единият от организаторите Коцето Кацаров публикува и подробна информация за благотвителното събитие:
1. Набраната сума от концерта е в размер на 5 170лв. Това са 50% от цената на входния билет, както официално беше обявено от самото начало на събитието.
2. С абсолютно мнозинство, взехме решение да дарим 100% от входната такса за спектакъла. А именно – 10 340лв.
3. Дарителската кутия събра 395лв.
4. Средствата бяха използвани за закупуването на Цитоспин центрофуга на стойност – 10 800лв. В петък 16 септември 2016г. тя ще бъде предоставена за нуждите на звено „детска онкохематология“ към Клиника по Педиатрия към Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Свети Георги“ ЕАД, град Пловдив.
5. Прилагаме наличните по казусът документи.
Успешният краен резултат е Общ!
Изпълнители, гости и съпричастни, направиха положителният резултат от „Белият Концерт“ възможен!
Огромни Благодарности към всички, от организаторите!
А защо ги даваме за пример ли? Вижте тук, как други постъпват и се заиграват опасно с подобни каузи.
http://www.glas.bg/291686/super-skandal-koj-izlga-detskoto-otdelenie-na-umbal-sv-georg.html