Филип Димитров от Кюстендил, който след 3 операции в частна болница вече се превърна в Анджелина, е ходил в Дубай, даже крои планове да отскочи още вднъж до екзотичното емирство. Това заяви в социалната мрежа Филип-Анджелина по повод твърдения в публичното пространство, че много искал за абитуриентския си бал да ходи на Дубай, но не го пускали, съобщи viaranews.com. „Милички, вече съм била в Дубай с разрешение на съдебната власт и мисля още веднъж да отида и ще ви изпратя снимки”, написа кюстендилецът в социалната мрежа. „Още от ранно детство израснах в женска компания. Така придобих техния маниер и начин на мислене“, коментира още Анджелина, която вече по тяло е жена. Тя благодари на сестра си Елена, която също тази година е абитуриентка за оказаната подкрепа. Според информацията Филип искал да отиде на абитуриентския си бал с рокля, вече си бил сложил и сутиен.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив