При акция на ГДБОП и спецпрокуратурата на 29 юли са били задържани 7 мъже от Самоков, на четирима от тях били повдигнати обвинения за участие в престъпна банда за разпространение на дрога.
С белезници били оковани Х.С./25г./, Р.М./26г./, Б.Г./33г./, Й.Д./24г./ и И.О./31г./, съобщават от МВР. Разследващите претърсили автомобилите и домовете им и иззели мобилни телефони и СИМ карти, различни количества вещества, които реагирали на амфетамин и марихуана.
По време на разследването принудително били доведени още двама мъже от Самоков – П.Г. /38г./- криминално регистриран , организатор на престъпната група, и М.М./25г./, които са били арестувани на 1 август.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ