"Виждам на протестите лица, които са ми били интересни от времето, когато бях вътрешен министър", каза в ефира на Би Ти Ви бившият вътрешен министър Валентин Радев. Той не пожелае да разкрие имената на въпросните протестъри. "Още като бях министър не съобщавах имената. Защо такива хора трябва да стават известни", поясни Радев.
Редев благодари на полицаите, че не допуснали някакво насилие на протестите. Защото имало много хора, които минавали границите.
"Не бива да забраяме, че трябва да сме отговорни. За да не допуска такъв инцидент, заради който подадохме оставки тримата министри", каза Радев. Той уточни, че политиците трябва да бъдат изключително внимателни в изказа си и в работата си.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ