Старши треньорът на Локомотив Христо Колев определи група от 18 футболисти за утрешния двубой срещу Ботев. Пловдивското дерби от 21-ия кръг на „А“ група е в събота от 13,00 часа в Коматево. Бащата проведе последната тренировка на стадион Беркут в Брестник, а след това взе възпитаниците си на режим.
Както вече е известно, от състава на черно-белите отпадат наказаните Мартин Камбуров, Ванчо Траянов и Дани Кики, както и трайно контузеният Димо Бакалов. Аут е и френският защитник Ясин Амриуи.
Ето групата от 18 футболисти на Локо за дербито с Ботев:
Ясин Ел Харуби, Александър Витанов, Александър Тунчев, Кирил Котев, Мартин Кавдански, Николай Димитров, Пламен Крумов, Крум Стоянов, Христиан Попов, Георги Вълчев, Стефан Велев, Мартин Райнов, Бирсент Карагарен, Веселин Марчев, Айкут Янъков, Димитър Велковски, Емил Гъргоров и Мансур Гай.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 22:00 Новата вълна, която пренареди картите: Как Филип и Венци от New Wave Music събраха Анелия и Деси Слава
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ