Дарение от 500 козунака направи днес в УМБАЛ „Свети Георги“ футболната легенда Христо Бонев. Сладкишите ще бъде разпределени между пациентите от четири звена – Клиниката по кардиохирургия, Отделението по инвазивна кардиология, Клиниката по кардиология и Втора клиника по хирургия.
Поводът за дарението е наближаващият Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост – 24 май. Христо Бонев по традиция, преди големи празници, изненадва с „вкусни“ подаръци пациентите на първата пловдивска университетска болница.
В същото отделение спасиха живота на футболната легенда в средата на този януари, когато бе приет по спешност с инфаркт. /Марица.бг
Прочетете още
- 19:00 Любов, превърната в робство: Telegram, TikTok и сайтове за секс - новите оръжия на сводниците ВИДЕО
- 11:00 "Ако Емрах кихне, става новина": Тони Стораро изригна след нарушението на сина си в Созопол
- 11:51 Нова бомбена заплаха в Пловдив! Евакуираха Общината, Данъчното и още ключови сгради СНИМКИ
- 21:00 "Катастрофата не пита": Два смущаващи случая на пътя взривиха социалните мрежи