Въоръжени провокации и опит за преврат се чакат в София днес по време на тъй наречените "отворени врати в президентството". Сигнали за това са получени в МВР и ДАНС, съобщиха ексклузивно пред ПИК шефовете и на МВР и на СДВР. 

Според зловещия сценарий група граждани ще нахлуе в президентството и ще поиска от Румен Радев да обяви извънредно положение. След това тълпата ще опита да нахлуе в сградата на Министерския съвет, трошейки и палейки всичко по пътя си.

Метежът съвпада с отдавна обявение протест на "българи от чужбина", които настояват за оставка на Борисов и съставяне на ново правителство в рамките на този парламент.

Заради очакваните кървави бунтове София е под полицейска обсада, като за реда отговарят не само редовите полицаи, но и жандармерията. Пред медията ни вицепремиерът и министър на отбраната  Красимир Каракачанов заяви, че няма да има пощада към никого, ако си позволи да нападне полицаи или да провокира бунтове. 

Очаквайте подробности!