Няма развитие за стадион "Христо Ботев", заяви кметът на Пловдив Иван Тотев на безпрецедентната съвместна пресконференция на Ботев и Локо в Общината преди дербито в събота от 13 часа в Коматево. Държим връзка с ръководството на Ботев, търсим начини за финансиране, допълни той. Старши треньорът на Ботев Николай Костов предупреди феновете да не очакват много от дербито като качество заради началния етап на полусезона. Според него обаче и двата отбора могат да се намесят в борбата за призови места, даващи право на участие в Европа. Камбуров ще ни липсва, той е нашият капитан, каза помощникът в Локо Петър Пашев. Голмайсторът на черно-белите пропуска мача поради наказание. Административният директор на Локо Атанас Узунов пък изрази недоумение защо феновете на Локо трябва да бъдат извозвани с автобуси. Коматево е в Пловдив, има градски транспорт, всеки може да отиде до стадиона, каза той, изразявайки несъгласие със затегнатите мерки за сигурност.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ