Ако сърцето те боли, защото някой си тръгва от живота ти,
не съжалявай.
Това значи, че си обичала истински.
Че си живяла. И живееш. Истински.
Ако сърцето те боли, защото някой си тръгва от живота ти,
това значи, че чувствата ти са били искрени.
Че ти си била. И си. Искрена.
И истинска.
Никой не обича разделите.
Никой не обича финала.
И никой не обича болката.
Разочарованието. И самотата.
Никой не обича да казва и да чува "Край".
Но понякога...
понякога трябва да го кажем.
Когато сърцето ни кърви.
Когато това, което го е имало, вече го няма.
Когато нещо, което вчера ни е правило щастливо, днес отравя живота ни.
Тогава трябва да кажем "Край".
И да си тръгнем.
Защото не всяка връзка, която започваме, може и трябва да продължи.
Не всеки човек, в когото се влюбваме, може и трябва да бъде до нас.
Не всичко, което искаме, може и трябва да получим.
Не всичко...
Но най-важното, това, което е за нас,... то ще дойде при нас.
Вдъхновено от мрежата и живота
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив