На всеки коментатор му се дават по 300 лв. за всяко участие на лайф с Ники Кънчев.

Това са парите, които прибират Антония Петрова, Жени Калкаджиева, Евгени Минчев и Иван Ласкин за остроумните и хапливи анализи за поведението на звездите в Къщата. Със старта на „Биг брадър ол старс” и участието на Минчев в шоуто, има леко разместване в постоянните коментатори.

На мястото на лорда е поканена певицата Кали, която има спад в участията и едва смогва да изхрани трите си деца. Тези пари са й жизненоважни и е готова на всичко дори да защитава Луна, както видяхме преди няколко седмици. Иван Ласкин също е аут и на негово място е натикан Иво Танев, който също има известни финансови затруднения. На защитниците им се плаща за определен човек.

Повечето се съгласяват да се правят на клоуни и да потъпкват личното си достойнство, като вземат стран само и само да си приберат хонорарчето.

Положението с коментаторите на шоуто в предаването „На кафе” с Гала е подобно. Камелия Воче, Маги Желязкова и Антон Стефанов се излагат почти всяка сутрин срещу скромната заплата от 500 лв. на месец. Те трябва да бъдат остри, провокативни и да го играят „лошото ченге”, тъй като Гала не я бивало в задаването на въпроси, които не са свързани със здравословни и семейни проблеми.

Но докато журналистът Антон Стефанов освен заплатата от шоуто, прави на аванта реклама и на светското си списание, то хората се чудят какво прави там Камелия Воче. Певицата винаги е парадирала с висок стандарт на живот и едва ли е опряла до тези 500 лв. Изявата й, меко казано, е нелепа. Като цяло тя не се вписва в екипа и рядко си позволява да бъде цинична, каквато всъщност по договор би трябвало да бъде. Личи си, че й е неудобно от създалата се ситуация, но явно връщане назад няма.