Ръководството на Локомотив проведе среща с фенове на отбора. На нея бе обсъждано и предстоящото дерби с Ботев в неделя. Ръководство и фенове желаят да отправят апел към органите на реда за адекватни мерки и бързи действия в деня на дербито.
„Убедени сме, че при провокация по трибуните няма да се стигне до ескалация на напрежението на и покрай стадиона. Привържениците и ръководството на отбора ще приемат битката на терена, но не и хулигански прояви по време на срещата. Уверени сме, че полицията ще направи необходимото и ще предотврати провокативни действия или плакати по повод последните събития“, призоваха през официалния си сайт от черно-белия клуб.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил